Oppo ve Vivo’dan katlanabilir telefonlar geliyor!

Oppo ve Vivo’dan katlanabilir telefonlar geliyor!

Oppo yeni modellerinde katlanabilir telefon calismalari yapmakta olup Oppo, Oppo X 2021 gibi konseptlerini gösterse henüz bir katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürülmedi. Görünüşe göre bu durum değişecek. Bir sızıntı kaynağının iddiasına göre, Oppo’dan katlanabilir telefon geliyor. Üstelik Oppo’ya Vivo da eşlik edecek.

Katlanabilir akıllı telefon pazarı artık insanlara yeni teknoliji olarak çok daha cazip bir hale gelmeye başladı. Daha once piyasaya bir süredir sadece Samsung ve Huawei gibi üreticilerin katlanabilir akıllı telefonlarıyla piyasaya surerek edilen bu pazar, kapaklı telefonların da piyasaya girmesiyle daha da büyüdü. Huawei, Samsung ve Motorola gibi üreticilere ise son olarak Xiaomi eklendi. Çinli firma, Xiaomi Mi MIX Fold adını taşıyan ilk katlanabilir telefonunu tanıttı. Görünüşe bakılırsa sadece Oppo ve Vivo da bu sektöre giriş yapmak üzere.

VİVO’NUN KATLANABİLİR TELEFONU NELER SUNACAK?

Vivo’ya. İddia kaynağına göre Vivo, içe doğru katlanabilen, etkileyici bir menteşe tasarımına sahip bir telefon üzerinde çalışıyor. 8 inçlik iç ekrana ve 6.5 inçlik dış ekrana sahip olacağı söylenen telefon, panellerden en az birinde yüksek yenileme hızı sunacak deniyor. Her iki firmadan katlanabilir akıllı telefonlar hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir